Nasze wyposażenie

Nasze wyposażenieOferowane przez firmę ViYar usługi obróbki materiałów płytowych wykonywane są na cyfrowo sterowanym sprzęcie z nowoczesnym oprogramowaniem. Tego rodzaju automatyzacja minimalizuje wpływ czynnika ludzkiego na produkcję części i zapewnia wysoką jakość usług.

Firma ViYar inwestuje na bieżąco w najnowocześniejszy sprzęt, aby poprawić jakość oferowanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować liczbę błędów i wad, tak aby produkt końcowy, który Państwo otrzymują, był najwyższej jakości. Przy świadczeniu naszych usług korzystamy z nowych modeli niemieckich urządzeń klasy przemysłowej, które pozwalają nam produkować półfabrykaty meblowe o europejskiej jakości.

ViYar wykonuje cięcie płyt przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu firmy Homag, światowego lidera w produkcji automatycznych urządzeń do precyzyjnego cięcia płyt. Te nowoczesne centra cięcia umożliwiają nam na cięcie płyt wiórowych, płyt pilśniowych, płyt pilśniowych średniej gęstości i blatów roboczych o precyzyjnych wymiarach i wysokiej jakości. Zastosowanie tego wyposażenia pozwala na cięcie z zachowaniem prawidłowej geometrii elementów i minimalną ilością wiórów, a także na produkcję elementów o precyzyjnych wymiarach z minimalnym odchyleniem + 0,1 mm.

Krawędzie elementów obrabiamy za pomocą niemieckich zaawansowanych technologicznie okleiniarek firm Homag i Brandt. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi oklejania elementów meblowych obrzeżami z PVC, ABS i tworzyw sztucznych na elementach prostych i zakrzywionych. Dzięki automatycznemu usuwaniu wiórów i stopni z piły ukośnej przed przyklejeniem obrzeża, poprawiają Państwo jakość klejenia, a co za tym idzie, jakość produktu końcowego. Wydajność tego wyposażenia zapewnia minimalną spoinę klejową o optymalnej jakości.

Do wytwarzania zakrzywionych części i wysokiej jakości wiercenia wykorzystujemy wyposażenie niemieckiej firmy Weeke. Takie wyposażenie zapewnia wysoką precyzję w produkcji części, pozwala nam przetwarzać produkty o dowolnej złożoności i produkować wysokiej jakości frezowanie zakrzywionych części, wiercenie (pasowanie) i automatyczne rowkowanie materiałów płytowych (w tym rowkowanie zakrzywione). Dzięki temu wyposażeniu zapewniamy idealną dokładność pasowania, aby mogli Państwo montować meble tak dokładnie i jak najszybciej, jak to tylko możliwe.

Oferujemy również usługi w zakresie montażu zlewozmywaków i płyt kuchennych, jastrychowania materiałów płytowych, wszelkiego rodzaju obróbki płyt komórkowych i płyt wiórowych o głębokiej strukturze (Cleaf), cięcia i montażu systemów przesuwnych i aluminiowych itp.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego wyposażenia z całego świata, ViYar zapewnia najwyższą jakość i dokładność świadczonych usług w krótkich terminach. Pomogamy realizować najbardziej śmiałe pomysły i produkujemy meble spełniające europejskie standardy jakości!
`