academy banner
Akademia Viar to projekt informacyjno-edukacyjny, który zapoznaje klientów z gamą stałych produktów i nowych produktów Viar, opowiada o trendach w branży meblarskiej i pomaga rozwijać biznes meblarski na Ukrainie.
Naszym celem jest dzielenie się z Państwem naszym doświadczeniem, dlatego w ramach projektu opowiadamy o naszych najnowszych osiągnięciach i proponujemy możliwości wykorzystania nowoczesnych okuć meblowych i materiałów płytowych w różnych wnętrzach.
Pokazujemy, w jaki sposób nasza oferta produktów, usług i udogodnień może być wykorzystywana do rozwiązywania problemów o dowolnej złożoności i opracowywania unikalnych projektów przy użyciu najnowszych innowacyjnych rozwiązań.

Obszary działalności ViYar Academy

Онлайн та офлайн заходи
Wydarzenia online i offline
Wydarzenia online i offline
dla producentów mebli, projektantów, konstruktorów i wszystkich, którzy chcą uczyć się biznesu meblarskiego razem z ViYar.
Kompleksowy kurs Viyar ProBusiness
Kompleksowy kurs Viyar ProBusiness.
Kompleksowy kurs Viyar ProBusiness.
Jest to komercyjny projekt Akademii ViYar mający na celu rozwój branży meblarskiej, zwiększenie sprzedaży i poprawę jakości usług.
Меблевий ART
ART meblarski
ART meblarski
to wydarzenie nowego formatu, którego celem jest inspirowanie projektantów do tworzenia piękna.
Eco ViYar
Eco ViYar
Eco ViYar
to projekt, w którym dzielimy się wskazówkami dotyczącymi ochrony środowiska i uczymy, jak rozwijać dobre nawyki ekologiczne.
  • Online i offline dla producentów mebli, projektantów, konstruktorów i wszystkich, którzy chcą uczyć się biznesu meblarskiego razem z ViYar.
  • Kompleksowy kurs ViYar ProBusiness Jest to komercyjny projekt Akademii ViYar mający na celu rozwój branży meblarskiej, zwiększenie sprzedaży i poprawę jakości usług.
  • Meble ART to wydarzenie nowego formatu, którego celem jest inspirowanie projektantów do tworzenia piękna.
  • Eco ViYar to projekt, w którym dzielimy się wskazówkami dotyczącymi ochrony środowiska i uczymy, jak rozwijać dobre nawyki ekologiczne.

Współpraca z ViYar Academy

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę i chętnie widzimy na naszych wydarzeniach prelegentów z różnych dziedzin: designu, biznesu, prawa itp. Naszym partnerom oferujemy:
  • Wsparcie techniczne dla wydarzeń online lub offline
  • Reklamę wspólnego wydarzenia
  • Przyciągnięcie publiczności złożonej z producentów mebli i projektantów
  • Zorganizowane przerwy kawowe
  • Produkty promocyjne i wiele więcej
Jesteś zainteresowany współpracą z ViYar Academy i chcesz poznać wszystkie szczegóły? Napisz na adres [email protected].
`