Firma VIYAR

VIYAR to międzynarodowa firma założona w 2002 roku w Ukrainie. Jesteśmy wiodącym dostawcą komponentów meblowych i usług produkcyjnych, pracujemy nad projektami na całym świecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę na temat materiałów i technologii.

Obecnie sieć VIYAR jest reprezentowana przez 16 oddziałów w Ukrainie – w Kijowie, Lwowie, Charkowie, Dnieprze, Czerkasach, Połtawie, Winnicy, Żytomierzu, Równem, Odessie, Czerniowcach, Iwano-Frankowsku i Tarnopolu. W 2022 roku otworzyliśmy zagraniczne biuro w Polsce. Realizujemy kompleksowe projekty „pod klucz” na zamówienie firmowe – od pomiarów do wykonania i montażu mebli. Każdy z naszych partnerów i klientów znajdzie dogodny dla siebie format współpracy. W 2023 roku otworzyliśmy showroom Viyar Meble, przestrzeń w Warszawie, w której każdy może zamówić meble dostosowane do swoich potrzeb. Sekretem sukcesu VIYAR jest zespół profesjonalistów, których łączą wspólne wartości. Specjaliści firmy regularnie przechodzą szkolenia i edukację, uczestniczą w specjalistycznych wystawach, wprowadzają nowe technologie i metody produkcji. Menedżerowie, konsultanci, pracownicy działów produkcji i kontroli jakości pracują nad każdym zamówieniem w sposób skoordynowany i odpowiedzialny.

Firma VIYAR - Nasze meblowe akcesoria to gwarancja jakości i funkcjonalności

Obecnie sieć VIYAR jest reprezentowana przez 16 oddziałów w Ukrainie – w Kijowie, Lwowie, Charkowie, Dnieprze, Czerkasach, Połtawie, Winnicy, Żytomierzu, Równem, Odessie, Czerniowcach, Iwano-Frankowsku i Tarnopolu. W 2022 roku otworzyliśmy zagraniczne biuro w Polsce. Realizujemy kompleksowe projekty „pod klucz” na zamówienie firmowe – od pomiarów do wykonania i montażu mebli. Każdy z naszych partnerów i klientów znajdzie dogodny dla siebie format współpracy. W 2023 roku otworzyliśmy showroom Viyar Meble, przestrzeń w Warszawie, w której każdy może zamówić meble dostosowane do swoich potrzeb. Sekretem sukcesu VIYAR jest zespół profesjonalistów, których łączą wspólne wartości. Specjaliści firmy regularnie przechodzą szkolenia i edukację, uczestniczą w specjalistycznych wystawach, wprowadzają nowe technologie i metody produkcji. Menedżerowie, konsultanci, pracownicy działów produkcji i kontroli jakości pracują nad każdym zamówieniem w sposób skoordynowany i odpowiedzialny. Marki własne Aktywnie rozwijamy własne marki, aby wypełnić rynek meblarski produktami o europejskiej jakości i przystępnych cenach. Fronty meblowe Bel Viso ™ Wyroby z kamienia Belterno ™ Systemy przesuwne Starke ™ Akcesoria meblowe Muller ™ Akcesoria frontalne Ferro Fiori ™ Oświetlenie meblowe Lumine ™ Zlewozmywaki granitowe Cascata ™

Zakłady produkcyjne

Dzięki własnym zakładom produkcyjnym zrealizujemy Twoje zamówienie szybko i sprawnie. Specjaliści VIYAR pracują z wieloma różnymi materiałami – od płyt wiórowych po kamień i metal. Przedsiębiorstwo posiada własne fabryki mebli gabinetowych, frontów meblowych, wyrobów ze szkła i luster itp. Nie ma żadnych ograniczeń – zrealizujemy każdy Twój pomysł i prośbę! Zakład mebli szafkowych Pracujemy z płytami wiórowymi, MDF, płytami wiórowymi, elewacyjnymi i innymi materiałami płytowymi. Wykonujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki: cięcie, klejenie, frezowanie itp. Zakład frontów meblowych Fasady i inne elewacyjne elementy wnętrza określają styl i nastrój Twojego lokalu. Znajdziemy i wdrożymy najlepsze rozwiązania z frontami Bel Viso. Oferujemy następujące rodzaje frontów: malowane, fornirowane, foliowe, akrylowe, Bel Viso Glass, fronty HPL oraz fronty składane Fusion. Zakład produkcji wyrobów z kamienia Stworzymy dla Państwa niepowtarzalne produkty BELTERNO TM z gresu porcelanowego, kwarcytu, kamienia akrylowego i płyt kompaktowych. Są to wykwintne blaty, zlewy, elewacje i inne. Zakład produkcji systemów przesuwnych Wygodnie zorganizuj swoją przestrzeń dzięki systemom przesuwnym i przegrodom wewnętrznym. Pracujemy z globalnymi i własnymi markami sprzętu oraz różnego rodzaju wypełnieniem. Zakład produkcji szkła i luster Pracujemy z najdelikatniejszymi materiałami i oferujemy szeroki wybór szkła i luster. Wykonujemy zarówno obróbkę mechaniczną jak i artystyczną: grawerowanie, matowanie artystyczne, malowanie itp. Zakład produkcji wyrobów z metalu Nasi specjaliści wykonują dowolne konstrukcje metalowe: wsporniki i ramy meblowe, regały, elementy dekoracyjne. Wykonamy wszystkie prace ślusarskie i spawalnicze oraz pomalujemy produkt na żądany kolor. Pracownia obróbki drewna naturalnego Dodaj naturalności do swojego wnętrza. Oferujemy usługi w zakresie obróbki drewna naturalnego, prace z płytami fornirowanymi, meblowymi, sklejkami.

Gama produktów

Portfolio produktów spółki obejmuje ponad 40 000 pozycji. Kluczowy asortyment to: Materiały do płytek Fronty Bel Viso Wyroby z kamienia Belterno Okucia funkcjonalne Okucia frontowe Systemy przesuwne i przegrody wewnętrzne Oświetlenie meblowe Wyroby z metalu Od 2010 roku VIYAR jest dealerem światowych marek, takich jak Cleaf, Egger, Kronospan, Saviola, AGT, Niemann, Rehau, Arpa, Fenix, Ricci, SWISS KRONO, Rehau, Neolith, Inalco, Caesorstone, TriStone, Staron, Corian, FunderMax, Hettich, Cosma, Scilm, Eureka, Hafele, Rejs, Vibo, Marella, Starke, Ario, OPIKE, Element System, Terno Scorrevoli i innych.

Kontrola jakości

W VIYAR wszystko zaczyna się od zaufania. Zaufania do jakości naszych towarów i usług. Dlatego posiadamy własne laboratorium doświadczalne, w którym używamy specjalnego sprzętu do testowania naszych produktów przed zaoferowaniem ich naszym klientom.

Wszystkie produkty podlegają kontroli jakości. Specjaliści VIYAR starannie przygotowują każde zamówienie do transportu przy użyciu różnych rodzajów opakowań: tekturowych narożników, folii stretch, tektury falistej.

Bierzemy pod uwagę życzenia naszych klientów, poprawiamy jakość naszych usług i obsługi klienta.


`