Dostępne miejsca pracy

Dostępne miejsca pracy

Wartości

Wartości są ważnym elementem funkcjonowania naszej Spółki, który staje się podstawą do kształtowania wiarygodnej pozycji na rynku i długotrwałych relacji w zespole. Wartości Viyar to zasady, którymi kierujemy się przy podejmowaniu decyzji, to jest to – co doceniamy w naszych pracownikach i co chcemy zapewnić naszym klientom.
6 wartości – 6 zasad naszej pracy.
icon_trust_and_honesty

ZAUFANIE I UCZCIWOŚĆ

Wypełnianie zobowiązań, przejrzystość działań, uczciwość w relacjach z klientami i pracownikami.

icon_caring_for_people

TROSKA O LUDZI

Dbamy o naszych klientów i pracowników poprzez naszą pracę i działania.

icon_command

ZESPÓŁ

To wspólna odpowiedzialność: wykonywanie swojej części pracy, myśląc o tym, jak wpłynie ona na pracę innych i pracę zespołu jako całości, oraz wspieranie się nawzajem. Każdy z nas jest odpowiedzialny za sukces zespołu.

icon_performance

SKUTECZNOŚĆ

Dążymy do osiągnięcia maksymalnych wyników poprzez nasze działania. Kiedy profesjonalnie podchodzimy do każdej pracy, rozumiemy, co zamierzamy osiągnąć.

icon_trust_and_honesty

ROZWÓJ

Nieustannie ulepszając nasze produkty i usługi, opracowując i wdrażając nowe pomysły oraz doskonaląc się poprzez rozwój naszego zespołu, stajemy się coraz lepsi i nigdy nie spoczywamy na laurach.

Opinie pracowników

employee-reviews-img

Opinie pracowników to najlepszy sposób na ocenę poziomu pracy w Spółce. Naprawdę doceniamy to, że nasi pracownicy chcą podzielić się historią swojej udanej kariery, podziękować Spółce i wymienić korzyści, które są dla nich ważne.

photo-employee-melnychuk

Oleg Trusov

Praca w dziale sprzedaży

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami skupienia się na kliencie. Sprzedaż staje się bardzo interesująca, gdy masz możliwość podejścia do swojej pracy z perspektywy przedsiębiorcy z wystarczającym poziomem autonomii i orientacji na wyniki. Dotyczy to wszystkich elementów pracy z klientem, jego życzeniami i planami. ViYar uczy, jak budować długoterminowe relacje z klientami: od konsultacji w showroomie po dostawę gotowych produktów. A pomiędzy tym jest cała historia zwana biznesem. Kilka lat zaangażowanej pracy w ViYar opłaciło się. Tutaj znalazłem obszar, który mnie interesuje – promocję i rozwój handlowej marki. Ważne jest, aby potrafić zakochać się w to, co robisz, a wtedy odniesiesz sukces!

Zaalety

"ViYar" to ponad 4400 pracowników, zespół profesjonalistów zjednoczonych wspólnymi wartościami i duchem zespołu, nowoczesną kulturą korporacyjną oraz pragnieniem stawania się lepszym i osiągania celów każdego dnia. Dołącz do naszego zespołu!

corporate_culture_icon
Nowoczesna kultura korporacyjna
corporate_discounts_icon
Zniżki korporacyjne dla pracowników
comfortable_offices_icon
Wygodne i nowoczesne biura
profession_without_work_experience_icon
Zdobycie zawodu bez doświadczenia zawodowego
decent_salary_icon
Przyzwoite wynagrodzenie
special_clothes_icon
Odzież pracownicza dla personelu produkcyjnego i magazynowego
interesting_tasks_icon
Ciekawe zadania
career_icon
Rozwój kariery zawodowej
corporate_library_icon
Biblioteka zakładowa
without_dress_code_icon
Brak dress code'u
training_and_education_icon
Szkolenia i edukacja
corporate_footbal_icon
Zakładowe mistrzostwa w piłce nożnej
Rozpoczęcie kariery

Rozpoczęcie kariery

Jesteśmy otwarci dla wszystkich pracowników – zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i nowicjuszy. Najważniejsza jest chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwoju. Chętnie nauczymy Cię wszystkiego innego: Spółka regularnie urządza szkolenia dla nowych pracowników i kursy dokształcające.

Szkolenia

W "ViYar" jesteśmy zainteresowani podnoszeniem profesjonalizmu swoich pracowników, dlatego chętnie pomagamy im uwolnić ich potencjał i odnaleźć prawdziwe powołanie. Regularnie organizujemy różne szkolenia i warsztaty (zarówno w Spółcę, jak i poza nią). Zapraszamy zewnętrznych trenerów do prowadzenia szkoleń i uczestniczenia w wydarzeniach otwartych. Pomaga to naszym pracownikom zdobywać nowe umiejętności i realizować udane projekty.

Szkolenia
Stworzyliśmy szkołę produkcyjną, w której aktywnie szkolimy nowych pracowników. Nauczycielami są nasi najlepsi specjaliści, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i uczą jak pracować na urządzeniach produkcyjnych.

Każdy może korzystać z biblioteki zakładowej. Zebraliśmy już książki na temat marketingu, sprzedaży, negocjacji, zarządzania, managementu, książki z historiami sukcesu wiodących firm i książki na temat samorozwoju. Każdego miesiąca dodajemy do biblioteki nowe publikacje związane z ukierunkowaniem biznesowym.

Dużo podróżujemy, odwiedzając zakłady produkcyjne naszych partnerów i wystawy mebli w różnych częściach świata. Angażujemy naszych menedżerów w wycieczki, co pozwala im poszerzyć swoją wiedzę: poznać etapy produkcji, zalety i właściwości produktu.

Sprzęt i produkcja

Zakłady produkcyjne "ViYar" są wyposażone w nowoczesny, sterowany cyfrowo sprzęt firm Homag, IMA i Biesse. Spółka zapewnia każdemu pracownikowi możliwość nauki pracy na profesjonalnym sprzęcie, zapoznania się z teorią sterowania, a także mechanicznymi i elektrycznymi aspektami maszyn. Pozwala to pracownikom doświadczyć w praktyce, jak łatwa i wygodna jest praca z zautomatyzowanym sprzętem klasy europejskiej.

Nasze aktywności

Nasz duży, młody i przyjazny
zespół aktywnie spędza wolny czas

Nasze aktywności obejmują wewnętrzne mistrzostwa w piłce nożnej, wyścigi sportowe, maraton rowerowy Kijowska Setka, poranki dla dzieci i noworoczną imprezę zakładową, na której spotykają się koledzy ze wszystkich oddziałów. Wraz z firmą obchodzimy święta zawodowe, 8 marca, Dzień Wyszywanki, Dzień Obrońcy Ukrainy, a także urodziny naszych oddziałów i wiele innych wydarzeń. Bierzemy udział w miejskich wydarzeniach społecznych (Bieg pod Kasztanami, Dni Rowerowe itp.). A to jeszcze nie wszystko! Każdego roku lista naszych aktywności rośnie, uruchamiamy nowe ciekawe projekty i zapraszamy wszystkich do dołączenia się do naszego ciekawego i tętniącego życiem spędzania czasu w zakładzie.

our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
our employees
`