Duży salon wystawowy

Duży salon wystawowy


Salony wystawowe ViYar są wizytówką firmy. Ich odwiedzenie można porównać do wizyty na wystawie mebli, gdzie regularnie prezentowane są nowości znanych europejskich marek, a także klasyczne materiały do produkcji mebli wszystkich segmentów cenowych.

Salony wystawowe dzielą się na kilka stref. Dopracowane oświetlenie oraz umiejętna dekoracja mebli i elewacji harmonijnie łączą te strefy w jedną przestrzeń. Nowoczesne standy ekspozycyjne oraz prezentacja towarów w różnych formatach pozwolą ocenić jakość i funkcjonalność asortymentu. Na uwagę zasługują rozwiązania oświetleniowe oparte na energooszczędnych diodach LED, a także kolekcja uchwytów meblowych.

Można tu zobaczyć okucia w akcji i przyjrzeć się bliżej produktom.

W salonie wystawowym dostępne są terminale informacyjne, dzięki którym można sprawdzić cenę i dostępność towarów w czasie rzeczywistym.

W salonach wystawowych firmy dostępne jest wszystko, co pozwoli  poczuć się komfortowo: stoliki, sofy do oczekiwania, bezpłatne WiFi, kącik dla dzieci, a także informacje techniczne na temat asortymentu i usług.
`